Krok 1

Uvařte vodu

Nechte vodu po dosažení varu 30 sekund chladnout. Budete mít jistotu, že kávu nespálíte a nezhořkne vám. Kvalita vody a její teplota ovlivňují to, jak bude vaše káva chutnat.

Krok 1

Uvařte vodu

Nechte vodu po dosažení varu 30s chladnout. Budete mít jistotu, že kávu nespálíte a nezhořkne vám. Kvalita vody a její teplota ovlivňují to, jak bude vaše káva chutnat.

Krok 2

Vytáhněte filtr z obalu

Po vytažení z obalu filtrem zatřeste, aby se káva odlepila od stěn a spadla na dno, a odtrhněte jeho vrchní část v místě, kde jsou šipky a nápis Open.

Krok 2

Vytáhněte filtr z obalu

Po vytažení z obalu filtrem zatřeste, aby se káva odlepila od stěn a spadla na dno, a odtrhněte jeho vrchní část v místě, kde jsou šipky a nápis Open.

Krok 3

Nasaďte filtr na hrnek

Rozložte filtr a nasaďte ho na hrnek. Pokud si kávu Drip it připravujete do většího hrnku, zahněte kotvení tak, jak je to na fotce. Filtr vám bude na hrnku držet pevněji. Sáhněte raději po vyšším hrnku. Káva bude mít kam překapávat a filtr se v ní nebude koupat.

Krok 3

Nasaďte filtr na hrnek

Rozložte filtr a nasaďte ho na hrnek. Na širším hrnku zahněte kotvení tak, jak je to na fotce. Filtr bude na hrnku pevněji držet.

Krok 4

První prolití vodou

Nalijte do filtru pár kapek vody, abyste navlhčili kávu uvnitř, a počkejte 30 sekund. Z kávy se uvolní oxid uhličitý a vy si pak užijete lepší chuť.

Krok 4

První prolití vodou

Nalijte do filtru pár kapek vody, abyste navlhčili kávu uvnitř, a počkejte 30 sekund. Z kávy se uvolní oxid uhličitý a vy si pak užijete lepší chuť.

Krok 5

Prolijte opakovaně vodou

Nalévejte vodu do filtru postupně tak, aby byl ze 3/4 plný a nechte kávu vždy úplně překapat. Když ve filtru vidíte krásnou oříškovou pěnu, daří se vám to na jedničku. Z jednoho filtru si uvaříte 180 – 200ml kávy.

Krok 5

Prolijte opakovaně vodou

Nalévejte vodu do filtru postupně tak, aby byl ze 3/4 plný a nechte kávu úplně překapat. Když ve filtru vidíte krásnou oříškovou pěnu, daří se vám to na jedničku.

Krok 6

Dobrou chuť 🙂

Sundejte filtr z hrnku a dejte ho zpátku do obalu, nenakapate si tak všude okolo. S pitím kávy si klidně dejte na čas. Jak bude postupně chladnout, odhalí vám další své chutě.

Krok 6

Dobrou chuť 🙂

Sundejte filtr z hrnku a dejte ho zpátku do obalu, nenakapate si tak všude okolo. S pitím si klidně dejte na čas. Jak bude káva postupně chladnout, odhalí vám další své chutě.