My jsme Drip it

Drip it jsme my dva, Jirka a Tom, pracovali jsme spolu v bance a oba si potrpíme na dobrou kávu. Několik let jsme pracovali v kavárnách, prošli jsme si tréninkem baristů a káva nás fascinuje. Drip it jsme založili v roce 2014 nejen jako řešení pro to mít dobrou kávu stále při ruce, ale i touhu mít firmu se sociálním přesahem.

Staráme se o vás osobně

Za vším jsme my dva. Sami vyřizujeme vaše objednávky, komunikujeme s vámi a děláme vše pro to, abyste se k nám rádi vraceli.

Tomáš Hodermarsky

Tomáš pracoval 8 let pro Starbucks ve Velké Británii. V pozici Coffee Mastera se staral o školení baristů na 80 londýnských pobočkách. O kávě musel vědět vše, co se do něj vešlo. Baví ho cyklistika a na kole stráví klidně několik hodin denně. V Drip it se věnuje výběru nových káv.

Jirka Gomola

Jirka pracoval v Londýně, kde strávil dva roky. Po návratu do Česka strávil další dva roky v kavárenském řetězci coffeeheaven, kde pracoval nejdříve jako barista a později manažer kavárny v Praze. Už více než 20 let hraje lední hokej. V Drip it se nyní věnuje tomu, aby se lidé o značce dozvěděli.

Naše historie

2017

Naši kávu si oblíbilo už 3 500 zákazníků a stali jsme se úspěšným projektem v crowdfundingové kampani na Hithit.com

2015

Začali jsme podporovat Helppes, centrum výcviku asistenčních psů pro postižené v pražských Jinonicích.

2014

Založili jsme vlastní značku. Našimi prvními zákazníky se stali naši kamarádi, kolegové z práce a jejich kamarádi. Během měsíce jsme jich měli prvních 100.

2013

Po vlastních experimentech jsme v Japonsku objevili malý přenosný překapávač. Nějakou dobu jsme si kávu objednávali jen pro sebe. Nadšení spojené s touhou vyzkoušet si vlastní podnikání ale bylo silnější.

2012

Potkali jsme se v nové práci. Jako bývalí baristé jsme si často povídali o kávě. A došlo i na naříkání, jak nám ta na těch služebkách nechutná. Začali jsme hledat řešení, jak si jednoduše uvařit dobrou kávu přímo na místě.

1990

V Japonsku se zrodil nápad na malý přenosný překapávač, který by lidem usnadnil přípravu překapávané kávy na cestách. 

Podporujeme Helppes, centrum výcviku asistenčních psů pro postižené

Díky vám všem, kteří nám fandíte a nakupujete u nás, můžeme dělat to co nás baví. Chceme vám to vracet dobrým servisem a přátelským přístupem. Kromě toho značku Drip it od začátku vedeme k tomu, aby pomáhala těm, kteří si nemohou pomoci sami. Podporujeme centrum výcviku psů pro postižené Helppes, kterému posíláme 1% z našich tržeb.

Podporujeme Helppes, centrum výcviku asistenčních psů pro postižené

Drip it od začátku vedeme k tomu, aby pomáhala těm, kteří si nemohou pomoci sami. Podporujeme centrum výcviku psů pro postižené Helppes, kterému posíláme 1% z našich tržeb.