DRIP IT - Jirka a Tomáš, zakladatelé značky

O nás

Drip it jsme my dva, Jirka a Tomáš. Oba máme rádi kvalitní kávu. A ne vždy jsme si ji mohli dopřát. Proto jsme přemýšleli, jak to změnit. A výsledek můžete sami vyzkoušet.

Naše životy jsou neodmyslitelně spojeny s kávou

O kávu jsme se začali zajímat v době, kdy jsme pracovali v kavárnách. Tomáš pracoval 5 let jako Coffee Master v londýnském Starbucksu. Proškolil téměř všechny zaměstnance v 80 kavárnách v celé bristké metropoli. Jirka byl 2 roky vedoucím kavárny v řetězci coffeeheaven, kde se staral o trénink baristů a spokojenost hostů.

Drip it jsme založili z vlastní zkušenosti

Náš příběh se začal psát po tom, co jsme vyměnili práci v kavárně za práci v bance. Často jsme cestovali. S notebookem přes rameno a po celé republice. Na frenchpress, mlýnek a zrnkovou kávu, na kterou jsme byli zvyklí, jsme neměli místo. Téměř všude byla po ruce instantní káva. Její snadná a rychlá připrava nám přišla super, ale byli jsme už natolik rozmazleni čerstvou kávou, že se nám do takového kompromisu nechtělo. Přemýšleli o řešení, jak výhody obojího spojit dohromady. Objevili jsme ho v Japonsku a v roce 2014 jsme jej začali sdílet s vámi.

Věříme, že pomáhat druhým patří ke každému úspěšnému podnikání

Podporujeme myšlení, že úspěšné podnikání má být založeno na opravdové pomoci druhým. Proto se snažíme dělat vše tak, aby naše produkty přinášely lidem radost a byly opravdovým řešením jejich přání a problémů. A nejen to. Od samotného začátku se účastníme řady dobročinných akcí a již třetím rokem pravidelně podporujeme Helppes centrum výcviku asistenčních psů pro postižené v pražském Motole.

Více o pomoci centru Helppes
DRIP IT - podporujeme Helppes