Drip it: Káva bez kofeinu

Drip it káva bez kofeinu je výběrová káva, mletá a balená do unikátních filtrů. Díky filtru si připravíte překapávanou kávu přímo do hrnku. Snadno, během chvilky. Skvělá volba pro všechny, kteří kávu milují a chtějí si na ní pochutnat, ať je ráno nebo večer.

Koupit v e-shopu

Uvaříte si ji během chvilky

Připravit si kávu Drip it bez kofeinu je hračka. Zvládnete to během chvilky a téměř bez vybavení. Potřebujete jen hrnek a horkou vodu. Můžete si ji tak dopřát, ať jste kdekoliv.

Rozbalíte sáček, vytáhnete z něj filtr a odtrhnete jeho vrchní část.

Nasazení

Rozložíte ho a nasadíte na hrnek. Drží na různých hrncích, i těch širokých. Stabilitě pomůžete tím, že “kotvení” zahnete.

DRIP IT - Příprava kávy Drip it

Postupně proléváte (4 – 5x) horkou vodou. Během chvilky máte kávu připravenou. Filtr luhovat nemusíte. Po překapání jej vyhoďte.

Zbavena pouze kofeinu

Kofein byl z kávy odstraněn tzv. Švýcarským vodním procesem. Používá se v něm jen čistá voda, žádná chemie. Tímto procesem je káva zbavena 99,9% kofeinu a přitom si zachová vše, co má každá dobrá káva mít. Tahle káva bez kofeinu nádherně voní a je chuťově bohatá a výrazná.

stále stejně dobrá chuť

Mletí a skladování kávy jsou pro její čerstvost naprosto zásadní. A proto filtr s kávou balíme ihned po namletí do sáčku, který je plněn dusíkem. Ten se stará o to, aby si káva uchovala vůni a to nejlepší z její chuti a vy jste si ji tak mohli vždy naplno vychutnat.

DRIP IT - balení kávy bez kofeinu

Vyberte si ze dvou druhů

Bez kofeinu

Malé balení

Mexico Chiapas 15ks

275 

Ovocná chuť s třešňovými tóny, kterými vás dobře naladí a povzbudí. Zvládne to i bez kofeinu, o který přišla vodní lázní bez použítí chemie. Právě díky tomu si zachovala vše, co má dobrá káva mít.

Bez kofeinu

Malé balení

Colombia Huila 15ks

275 

Zpříjemněte si večery lehkou a osvěžující kávou. Tahle je bez kofeinu a svými sladkými tóny medu a kandovaného pekanu je příjemnou tečkou v závěru každého dne.