Zobrazeno 11 výsledků

Malé balení

Colombia 15ks

250 

Káva s jemně kyselejší chutí. A kyselost je v případě kávy známkou kvality. Představte si v ústech pocit ostrosti a jiskřivosti, jako byste snědli hrst rybízu. Tak tahle káva vás dozajista každé ráno postaví na nohy.

Bez kofeinu

Malé balení

Colombia Huila 15ks

275 

Zpříjemněte si večery lehkou a osvěžující kávou. Tahle je bez kofeinu a svými sladkými tóny medu a kandovaného pekanu je příjemnou tečkou v závěru každého dne.

Malé balení

Ethiopia 15ks

250 

Tahle káva má osvěžující chuť, jako když se zakousnete do citrusu. Nejdříve na jazyku ucítíte její kyselost, která se později zjemní a zesládne. Skvělá volba pro ta rána, kdy se potřebujete nastartovat do nového dne.

Limitované edice

Ethiopia Sidamo 15ks

275 

Vyvážená káva s lehkým tělem. Od prvního doušku vám jazyku navodí pocit, jako byste se právě zakousli do sladkého pomeranče, po chvíli se její sladkost zjemňuje a vystřídá se s jemnou kyselinkou.

Limitované edice

Kongo 15ks

275 

Káva s intenzivní ovocnou vůní a sladkou chutí. Zamilujete si ji od prvního doušku. Postupně vás provede pestrou škálou chutí, od tropického ovoce až po slanou lékořici. Tato káva je opravdovou specialitou.

Bez kofeinu

Malé balení

Mexico Chiapas 15ks

275 

Ovocná chuť s třešňovými tóny, kterými vás dobře naladí a povzbudí. Zvládne to i bez kofeinu, o který přišla vodní lázní bez použítí chemie. Právě díky tomu si zachovala vše, co má dobrá káva mít.

Limitované edice

Mix afrických káv 15ks

275 

Speciální výběr káv z Ugandy, Etiopie a Konga v jednom balení. Ochutnejte a najděte tu svou oblíbenou.

Malé balení

Mix více druhů 15ks

250 

Tři druhy kávy, jejich složení si můžete vybrat ze dvou variant. Ideální volba pro první seznámení s kávou Drip it nebo hezký dárek pro radost. Zpestřete si svůj výběr kávy a vyzkoušejte něco nového.

Malé balení

Nicaragua 15ks

250 

Káva z Nikaraguy má bohatou chuť. Její kyselost je potlačena výraznějšími sladšími tóny. V ústech se vám rozplyne jako kousek krémové čokolády a zanechá příjemný pocit jemnosti a sladkosti.

Limitované edice

Uganda 15ks

275 

Výraznější, silně aromatická káva, která vám na jazyku bude připomínat chuť hořké čokolády. Není přitom ale vůběc těžká a díky světlému pražení v ní ucítíte i jemnou, osvěžující, kyselost.

Malé balení

Venezia blend 15ks

250 

Spojili jsme chuť čtyř káv a výsledkem je jedinečná jemnost. Představte si, jak se zakusujete do nádherně zralé máslové hrušky. V ústech cítíte lehkou sladkost po medu. Tahle káva se vám bude rozplývat na jazyku.