DRIP IT - příprava kávy

Káva Drip it

Káva Drip it je začerstva namletá káva zabalená jednotlivě do inovativních filtrů. Připravíte si ji hravě, během chvilky. Stačí hrnek a horká voda.

Koupit v e-shopu

Tři minuty přípravy, která vás bude bavit

Příprava kávy Drip it je jednoduchá a nezabere déle než 3 minuty. Vše, co na ní potřebujete je hrnek a horká voda. Od začátku do konce máte kontakt s kávou a je zábavným a uvolňujícím rituálem. Zkuste to sami.

DRIP IT - příprava kávy, odtrhnutí filtru

Rozbalíte sáček, vytáhnete z něj filtr s kávou a odtrhnete jeho vrchní část. Káva bude chutnat o to lépe, když kávu ve filtru protřepete.

DRIP IT - příprava kávy

Filtr rozložíte a nasadíte ho na hrnek. Pevně drží na různých hrncích. Na těch širokých stabilitě pomůžete tím, že “kotvení” zahnete.

DRIP IT - Příprava kávy Drip it

Postupně proléváte horkou vodou. Během 4 – 5 prolití máte kávu připravenou. Filtr luhovat nemusíte. Můžete si kávu rovnou vychutnat.

DRIP IT - překapávaná káva

Káva Drip it je chuťově bohatá a pestrá, a přitom není příliš těžká. Ochutnejte

Ve filtru je 10g namleté, opravdové, zrnkové kávy. Nic víc. Káva Drip it má svou chutí nejblíže ke kávám připraveným v dripperu nebo frenchpressu. Nevzniká pod tlakem, ale přirozenou extrakcí, a tak dává vyniknout pestrým chutím jednotlivých druhů kávy. Káva Drip it je chuťově bohatá a výrazná, a přitom není příliš těžká.

Z pražírny co nejdříve k vám. Stále voňavá a plná chutí díky perfektnímu balení

Pro čerstvost kávy je nejkritičtějším momentem její mletí a následné skladování. Proto ji pražíme v malém množství. Po namletí kávu bleskově balíme do filtrů. Každý filtr je ihned zabalen do sáčku s dusíkem. Káva Drip it díky tomu nezvětrá a udrží si svou vůni a chuť. Každou kávu si vychutnáte se stejným potěšením.

Prozkoumejte naše kávy

Kávy pro vás vybíráme sami. Spolupracujeme se dvěma pražírnami. První je v Maroku, která má dlouhou tradici a spoustu zkušeností. Tou druhou je česká pražírna z Kostelce nad Labem. Je fairtradová a zaměstnává lidi se zdravotním postižením. Všechny kávy jsou 100% Arabika.

250 

Jemně kyselejší, s tóny rybízu a lískového oříšku

250 

Sladší, s tóny mléčné čokolády, citrusů a medu

250 

Vyvážená, s tóny máslové hrušky a medu

250 

Výrazná, s tóny citrusů a jemnou kyselostí

DRIP IT - perfektně skladná

Sáček s kávou Drip it můžete mít stále u sebe. Je lehký a vleze se i do kapsy

I když jsme si kávu Drip it oblíbili i doma, původně jsme s ní přišli jako s řešením na cesty. Sáček s jednou porcí kávy (jeden filtr), váží jen 14g a je tak malý, že se vleze i do kapsy. Perfektně se tak hodí pro situace, kdy cestujete na lehko. Třeba jen s batohem. Pro jistotu si můžete kávu Drip it dát ale i na další místa. Takový ukrytý poklad v tašce nebo v pracovním stole vaší kanceláře se bude určitě hodit.